Dizilerinin ve programlarının yeni kısımlarını kaçırmak istemeyenler 27/09/2022 Salı günü hangi dizi ve programların olduğunu öğrenmek için sorgulamalar yapıyorlar. İşte Salı günü yayınlanacak dizi ve programların listesi…
27/09/2022 Salı günü yayınlanacak diziler
TRT: 20:00 Balkan Ninnisi
FOX TV: 20:00 Kusursuz Kiracı
KANAL D: 20:00 Üç Kız Kardeş
ATV: 20.00 Ben Bu Cihana Sığmam
SHOW Tv: 20:00 Baba
27 Eylül Salı yayın akışı
ATV
06:10 Bir Vakitler Çukurova
08:00 Kahvaltı Haberleri
10:00 Müge Anlı ile Tatlı Sert
13:00 ATV Gün Ortası
14:00 Mutfak Bahane
16:00 Esra Erol’da
19:00 ATV Ana Haber
20.00 Ben Bu Cihana Sığmam
22:30 Aldatmak
01:00 Bir Küçük Gün Işığı
03:30 Mutfak Bahane
05:30 Bir Vakitler Çukurova
Kanal D
07:00 O denli Bir Geçer Vakit Ki
09:00 Neler Oluyor Hayatta
11:00 O Kız 13:00 Gelinim Mutfakta
16:00 Aşk ve Umut
18:30 Kanal D Ana Haber
20:00 Üç Kız Kardeş
00:15 Camdaki Kız
03:15 Gelinim Mutfakta
05:00 Yabancı Damat
Star Tv
07:00 Mesut Yar ile Bugün
09:00 Halit Yerebakan ile Hekim Geldi
10:00 Sabahın Sultanı Seda Sayan
13:00 Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde
16:00 Yalı Çapkını 18.15 Star Haber
19:00 Çok Hoş Hareketler 2
20:00 Eyvah Eyvah 2
22:30 Yalı Çapkını
00:45 Hükümet Kadın
03:30 Aile Arasında
05:30 Kiralık Aşk
Fox Tv
08:00 Çalar Saat
10:45 İktisat Arası
10:50 Çağla ile Yeni Bir Gün
13:00 En Hamarat Benim
16:00 Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya
19:00 Selçuk Zirveli ile FOX Ana Haber
20:00 Kusursuz Kiracı
00:00 Yasak Elma
02:00 Masumiyet
03:00 Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya
06:00 İnadına Aşk
TRT 1
05:13 İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı
05:15 Benim Adım Melek
08:45 Bu Toprağın Sesi
10:00 Alişan İle Hayata Gülümse
12:30 Kentten Uzakta
13:30 Paklar Apartmanı
17:00 Yeşil Deniz
19:00 Ana Haber
19:55 Tezlerin Aksine
20:00 Balkan Ninnisi
00:15 Kasaba Doktoru
03:00 Günahsızlar Apartmanı
TV 8
06:15 Oynat Bakalım
07:15 8’de Sağlık
08:30 Masterchef Türkiye
11:00 MasterChef Türkiye
12:45 Canım Annem
13:45 Doya Doya Moda
16:00 Zuhal Topal’la Yemekteyiz
20:00 Masterchef Türkiye
00:15 Zuhal Topal’la Yemekteyiz
02:30 Doya Doya Moda
04:15 Canım Annem
05:00 8X8
Show Tv
06:00 Yeni Gelin
08:00 Bu Sabah
10:00 Kuzey Yıldızı Birinci Aşk
12:15 Aslı Hünel İle Gelin Evi
15:00 Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme
18.45 SHOW Ana Haber
20:00 Baba
00:15 En Uzun Gece
02:00 En Uzun Gece
03:30 Gelsin Hayat Bildiği Gibi
Kanal 7
06:30 Kanal 7’de Sabah
07:45 Dizi Elif
09:50 Dizi Emanet
12:45 İnci Ertuğrul İle Ümit Daima Var
15:30 Dizi Seninle Yeniden
18:00 Kanal 7 Haber Saati
19:00 Dizi Emanet (Yeni Bölüm)
21:15 Dizi Sakarya Fırat
23:30 Dizi Düşman Başına
01:30 Dizi Filinta